Hakkımızda

Caner Can
Sadece Hosting (Sh Online) ve
Premier DC Veri Merkezi Yönetim Genel Müdürü

Hakkımızda

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Sadece Hosting; güçlü alt yapısı, işletmelerin ve bireylerin dijital işleyiş için ihtiyaç duyduğu dijital teknolojiler ve hizmetler açısından çağın gereklerini yerine getiren teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle Hosting ve Veri merkezi pazarında Türkiye’de lider konuma gelmiştir.

2.200m2 alan üzerinde; 50.000+ Web Hosting, 4.000+ Cloud Server, 6.000+ Fiziksel Sunucuya tam yedekli fiber güzergâhları üzerinden 100 Gbit/s’nin üzerinde aktif bir internet kapasitesi ile ve tam yedekli enerji altyapısı ve iklimlendrime altyapıları ile kesintisiz bir servis verilmektedir.

Bu rakipsiz altyapı üzerinde Dedicated Server (Kiralık Sunucu), Colocation (Barındırma), Vmware vCloud, Openstack Cloud gibi birçok katma değerli hizmet sağlanmaktadır.

2009 – 2017 yılları içerisinde yenilenen ve güçlendirilen modern veri Merkezimiz ve sertifikalarla belgelenmiş uluslararası standartlardaki operasyon süreçlerimizle geniş kapsamlı bir hizmet paletini sunmaya başlayan firmamız konusunda uzman personeliylehizmet kataloğuna sürekli yeni hizmetler eklemeyi ve işletmelerin dijitalleşmesini kolaylaştıran bir hizmet sağlayıcı olmayı prensip olarak benimsemiş bir firmadır.

Sadece Hosting markası, 2013 Mayıs ayı itibariyle müşterilerine Sadece Hosting ve kısaltılmış hali olan Sh markaları altında hizmet vermeye başlamıştır.

2019 yılında Premier DC tarafından satın alınan Sadece Hosting (Sh); yapılan yatırımlar ve çalışmalarla ülkemizdeki öncü pozisyonunu pekiştirmiş, yüksek kalite anlayışını şirketin işleyişindeki her adımda ön planda tutan bir şirket kültürü oluşturmuştur.

Veri merkezi uzmanlığını, Domain, Hosting, Vmware vCloud, Openstack Cloud, SSL vb. online self servis hizmetler ile birleştiren Sh; self servis ve otonom işleyişle kullanıcılara ulaştırdığı hizmetlerle bilgi teknoloji sektöründe rol modeli olmuş ve kendini sürekli geliştiren bir dijital şirkettir.

Neden Premier DC?Pratikte %100, Hedef Tasarım Olarak %99.982 Çalışabilirlik

Tier III seviyesinde tasarımızla, elektrik, mekanik ve iletişim altyapılarında uzun yıllar grafiğinde %100 çalışabilirlik çizgisi.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Tier 3 seviyesinde, artan kapasite ihtiyaçları için genişlemeye hazır, tam yedekli elektrik ve data altyapısı ve işletmenizin ihtiyaçlarını bilen tecrübeli personelimizle 7/24 kesintisiz hizmet.

İstanbul’un Merkezinde, Geniş Seçenekler

Internet ve diğer telekomünikasyon altyapılarına yakın, ulaşımı kolay ve merkezi lokasyonda; tam, yarım, çeyrek kabin, özel salon salon seçenekleri.

Operatör Bağımsız Altyapı

100 Gb üzeri bant genişliği sunan, kesintsisiz karma internet demetimize ek olarak; Türk Telekom, Turkcell Superonline, Vodafone, Cogent, Türk Telekom International, Beta Küresel, Turknet gibi, veri merkezimizde altyapısı bulunan operatörlerin internet, Metroethernet gibi hizmetlerine bir fiber patch kablosu ile özgürce bağlanma imkânı.

Geniş Hizmet Kataloğu

Kabin kiralamadan Container hizmetlerine geniş hizmet kataloğunuzla en gelişmiş bilgi teknolojisi altyapılarını kolayca oluşturma imkânı.

Konya ve Ankara’da Felâket Kurtarma Hizmetleri

İş sürekliliğine önem veren işletmeler için İstanbul dışında Ankara’da iki lokasyonda ve ülkemizin deprem riskinden uzak lokasyon denlince ilk akla gelen şehri olan Konya’da felaket kurtarma merkezi hizmet seçenekleri.

Kariyer Fırsatlarını Keşfedin

Vizyonumuz

Türkiye veri merkezi ve bulut hizmetleri pazarlarında en geniş servis kataloğunu sunan bir hizmet firması olarak ciro büyüklüğünde ilk üç şirket arasında yer almak.

Misyonumuz

İşletmelerin dijitalleşmesinde ihtiyaç duydukları bilgi teknolojisi altyapılarını ve servisleri en geniş biçimde sunarak işletmelerin verimliliğine ve Türkiye’nin kalkınmasına en yüksek katkıyı sunan veri merkezi ve bulut hizmetleri şirketi olarak sektörde rol model olarak alınan bir hizmet şirketi olmak.

Hedef

2030 Yılına kadar barındırma ve bulut hizmetleri sektör sıralamalarında ilk 3 firma arasında yer alan bir hizmet şirketi olmak.

Şirket Değerlerimiz

Müşteri Bakış Açısına Değer Veren İşleyiş

Müşteri taleplerinde ve operasyonel işleyişte kararları müşterilerimizin işletmelerinin geleceği ve onların bakış açılarını göz önünde bulundurarak alırız.

Çalışana Değer

Çalışanlarımızla ortak bir hedefe doğru en verimli şekilde ilerlemek için takım arkadaşlığını destekleyen huzurlu bir ofis kültürünü önemsiyoruz, çalışanlarımıza ve ailelerine değer veriyoruz.

Müşteri Deneyimine Önem

Premier DC ailesi olarak ilk önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti ve müşteri deneyimi olmuştur. Bu sebeple her zaman servis kalitemizi artırmayı amaçlıyoruz.

Örnek Alınan Hizmet Şirketi

Sektörde örnek alınan hizmet şirketi olma özelliğimizi sürdürmek ve güçlendirmek arzusundayız.

Türkiye’nin Geleceğine ve Büyümesine Katkı

Dijitalleşen iş dünyasında, sunduğumuz hizmetlerin işletmelerin verimliliğinde ve Türkiye’nin geleceğinde önemli rol oynadığının bilinci ile hareket ederiz.

Sürekli Gelişim

Veri merkezi ve bulut hizmetleri sektöründeki eğilimleri ve işletmelerin değişen ihtiyaçlarını dikkatle takip ederiz ve müşterilerimizi en yeni teknolojilerle ilk buluşturan şirket olmayı amaçlarız.